Pristatymas

Siunčiame Lietuvoje ir į užsienio šalis.

Rekomenduojame užsiregistruoti parduotuvėje. Tokiu atveju visada galėsite stebėti savo užsakymo statusą bei siuntos kodą.

Siunta išsiunčiama tą pačią arba kitą darbo dieną.

Prekės pristatomos paštu per 1-3 darbo dienas (ne karantino metu), visada stengiamės išsiųsti prekes tą pačią arba kitą darbo dieną po apmokėjimo. Siuntos numerį po siuntos išsiuntimo rasite savo užsakymo informacijoje, prisijungus prie paskyros. Stebėti galima sistemoje www.post.lt

Pristatymas paštu vykdomas visoje Lietuvoje, tačiau nurodyti žemiau įkainiai negalioja pristatymui į Kuršių neriją:

Prekių pristatymo kaina su Lietuvos Paštu - 2 Eur (išskyrus Kuršių neriją)

Jei reikalingas pristatymas į užsienį, prašome susisiekti el,paštu info@hobbymarket.lt

Omniva pristatymas kitą darbo dieną *

Omniva terminalai - 2,50 Eur Siunta išsiunčiama tą pačią dieną, jei apmokėjote užsakymą iki 15 val per SEB banką. Užsakant prekių už 30 Eur ir daugiau, nemokamai pristatysime prekes į jūsų pasirinktą Omniva terminalą. Ne karantino metu Omniva siuntos paprastai pristatomos kitą darbo dieną, daugiau informacijos www.omniva.lt. 

Siuntos numerį po siuntos išsiuntimo rasite savo užsakymo informacijoje, prisijungus prie paskyros. Stebėti galima sistemoje www.omniva.lt 

Prekių pristatymo kaina su kurjerių tarnybomis - 3.99 Eur

Į Kuršių Neriją prekes siunčiame tik su kurjerių tarnyba pagal atskirą susitarimą.

Gavęs prekę Pirkėjas privalo įsitikinti, kad prekės pakuotė nėra pažeista, pastebėjus akivaizdžių pakuotės pažeidimų (pakuotė suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista) Pirkėjas turi teisę nepriimti prekės ir apie tai pažymėti siuntos priėmimo-perdavimo dokumente, surašyti laisvos formos siuntos ir (ar) prekės (-ų) pažeidimo (neatitikimo) aktą.

 

Rašyk
Skambink